"הטרומבון המלכותי" מפגש בסדרה "צלילים הגובה האוזניים"

"הטרומבון המלכותי" עם ניר ארז, נגן הטרומבון הראשי בתזמורת הפילהרמונית. מפגש שני בסדרה "צלילים הגובה האוזניים", יתקיים ביום חמישי ה-22 בפברואר.  במסגרת הסדרה יתקיימו לאורך השנה מפגשים, בהם יארח ד"ר מאיר ויזל בכל מפגש אמן מהשורה הראשונה של טובי המבצעים בארץ, בבית אריה קלנג באשדוד.


"הטורמבון המלכותי"
יום חמישי ה-22 בפברואר בשעה 18:00
בית אריה קלנג, רח' יאיר שטרן 2, אשדוד
כרטיסים: מנוי לסדרה: 120 ₪    מחיר כרטיס בודד: 35 ₪
לפרטים נוספים: 08-922-1883


ב-22 בפברואר יערך המפגש "הטרומבון המלכותי" עם ניר ארז, נגן הטרומבון הראשי בתזמורת הפילהרמונית. זהו המפגש השני בסדרת המפגשים "צלילים בגובה האוזניים" המתקיימת בבית אריה קלנג באשדוד וכוללת 4 מפגשים בהם מארח ד"ר מאיר ויזל עורך ומנחה הקונצרטים, בכל מפגש, אמן מהשורה הראשונה של טובי המבצעים בארץ. הסדרה כוללת מפגשים אינטימיים עם האמן האורח בהם הוא ידגים, ינגן, יסביר ויספר על עצמו ועל הדרך שעבר מלימודי המוסיקה עד הופעותיו כסולן וכנגן בהרכבים. כמו כן כל מפגש יפתח בקטע נגינה קלאסי בפסנתר ע"י מאיר ויזל.

התכניות מותאמות לכל המשפחה: לילדים מגיל 5, הורים, סבים וסבתות החפצים להעשיר את עולמם המוסיקלי ולקרב את ילדיהם (כמו גם את עצמם) לסגנונות השונים ולכלי הנגינה השונים.

"צלילם בגובה האוזניים" מהווה המשך ישיר לסדרה שנערכה בקביעות בשנים 2015 עד 2017 "שלישי בחמש" באולם מרכז פליציה בלומנטל למוסיקה בתל אביב אשר בעקבות סגירת אולם הקונצרטים הופסקה .  סדרה זו זכתה להצלחה רבה וקיבלה תגובות אוהדות.

בהמשך יתקיים ב-22 במרץ המפגש "צ'לו מכל הלב" עם מיכה הרן, אשר כיהן כצ'לן ראשי בתזמורת הפילהרמונית הישראלית

מפגש אחרון בסדרה "הנבל הענוג" יערך ב-17 במאי, עם יוליה רובינסקי, נגנית ראשית בתזמורת הפילהרמונית הישראלית.

 

נגישות