"השיר האמנותי לאורך התקופות", מפגש אחרון בעונה בסדרה 'השראה' באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים

"השיר האמנותי לאורך התקופות", מפגש אחרון בעונה בסדרה 'השראה' באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים, 20/6/2018 יום רביעי, אולם יצחק נבון, קמפוס גבעת רם, ירושלים.

מרצים ופסנתרנים: ד"ר עידו אריאל וצבי זמל.
בתוכנית: מבחר מתוך 400 שנים של מיטב השירים האמנותיים.


כרטיסים: 80 ₪. לרכישה: רינתיה נסים  concerts@jamd.co.il 052-3836601
לפרטים נוספים: חנה אנגלרד chana@jamd.ac.il  02-6759907


ד"ר עידו אריאל

הפסנתרן ד"ר עידו אריאל הוא מלווה, מדריך זמרים, מנצח ומרצה, מהדמויות הבולטות בתחום השיר האומנותי בישראל. ליווה זמרים רבים בארץ ובחו"ל, ניהל את סדרת הקונצרטים 'מילים שרות' באקדמיה למוסיקה בירושלים, סדרה שהוקדשה לשיר האומנותי וכן יעץ לסדרות קונצרטים אחרות בתחום זה. חבר לשעבר בצוות המוסיקלי באופרה הישראלית החדשה. מאז 2013 עידו הוא ראש המחלקה הווקלית באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים. מאז 2012 הוא המנהל האומנותי של סדרת הקונצרטים 'שירה-שיר', המוקדשת לשיר האומנותי הקלאסי והישראלי בביצועם של זמרים ישראלים מובילים. פעילותו כמרצה כוללת כיתות אמן באנגליה, בארה"ב ובישראל. עידו זכה בפרסים רבים במשך לימודיו בקונסרבטוריון באר-שבע,  באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים ובקולג' המלכותי בלונדון, בו זכה במלגת הנשיא עבור מחקר דוקטורט וביצוע של  השירים של שנברג לקול ופסנתר.

מר צבי זמל

צבי זמל חבר בסגל המורים של האקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים משנת 1989, כמדריך קולי (קורפטיטור) במחלקה הווקאלית וכמרצה. בין השנים  2013- 2009, כיהן כראש המחלקה הווקאלית באקדמיה. זמל מנהל את מחלקת השירה בקורס הקיץ של האקדמיה "צלילים בירושלים", ואת קורס הקיץ מטעם המרכז למוסיקה משכנות שאננים ירושלים בשיתוף עם קרן התרבות אמריקה ישראל לזמרים מחוננים צעירים. כמו כן, מלמד בכיתות אמן  בחו"ל.

צבי זמל בעל תואר שני מהאוניברסיטה העברית בירושלים בחוגים מוסיקולוגיה ולימודי תרבות, וכיום כותב את עבודת הדוקטורט שלו בחוג למוסיקולוגיה באוניברסיטה העברית. בשנת 2001, יזם צבי זמל עם דר. גילה פלאם סדרת קונצרטים למוסיקה ישראלית, כשיתוף פעולה בין האקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים והמחלקה למוסיקה בבית הספרים הלאומי באוניברסיטה העברית בירושלים. מאז הוא משמש כמנהל המוסיקלי של קונצרטים אלה המתמקדים במוסיקה קולית ישראלית.

צבי זמל מלווה זמרים מובילים כצילה גרוסמאייר, גילה ירון ויניב ד'אור  בקונצרטים בארץ וחוצה לה. הקליט לרדיו ולטלויזיה. מספר תקליטורים עם הזמרת צילה גרוסמאייר ובנגינתו יצאו לאור.


"Lieder throughout the Periods" – Last concert in the series "Inspiration", The Jerusalem Academy of Music and Dance.
Wednesday 20.6 at 20:00, Yitzhak Navon Auditorium in Giv'at Ram, Jerusalem
Tickets: 80 NIS. Reservations at 052-3836601 or concerts@jamd.ac.il
More info: Chana Englard: 02-6759907 chana@jamd.ac.il
Lecturers and Pianists: Dr. Ido Ariel and Zvi Zemel
Program: Selected pieces from 400 years of Lieder


 

 

 

נגישות