פסטיבל אילת לתיאטרון רחוב 2020

בסוף חודש פברואר (28-29/2), כשברוב חלקי הארץ החורף עוד בעיצומו, באילת דווקא עומד להיות ססגוני מתמיד, עם פסטיבל אילת לתיאטרון רחוב, שחוזר עם שלל דמויות צבעוניות ועשרות אמני רחוב, להטוטנים, רקדנים, ליצנים ומופעים עוצרי נשימה לכל המשפחה, שיציפו את הטיילת בעיר וישמחו וידהימו את המבקרים.

תאגיד התיירות העירוני של אילת מקיים זו השנה השמינית את הפסטיבל, ובמשך יומיים יביא אל הרחוב את הכישרונות הגדולים והצבעוניים ביותר: מופע אקרובטיקה אווירית, מתנפחי ענק, פסלים חיים ודמויות פנטסטיות, שיפעילו את ההולכים בטיילת בשירה, ריקודים ובמשחק עם אביזרים.

אמן הקרקס הבינלאומי לאסלו הולוק יגיע הישר מהונגריה, במופע "קרקס על גלגלים" שידגים כמה דברים מופלאים אפשר לבצע עם גלגלים. במופע יהיה ניתן לראות חד אופן עצום בגובה 3 מטרים, ולעומת זאת גם את האופניים שנכנסו לספר השיאים של גינס כקטנות בעולם.

בנוסף יתקיימו מופע להטוטנות "ויקטור ליטו" בהשראת הקרקסים הנודדים של תחילת המאה ה-20, "לא עוצרים באדום" של צמד אמנים פרוע שיבצע מופע מרהיב שמתקיים על מעבר חציה שהקימו לעצמם ועוד. מי שירצה להתנסות קצת בעצמו, יוכל להצטרף לסדנאות תיפוף אפריקאי, קפוארה או ג'אגלינג שיתקיימו לאורך ימי הפסטיבל.

בין המופעים פזורים עשרות פסלים חיים ומופעי תיאטרון שכל אחד מהם הוא עולם ומלואו: החתול במגפיים, דרקון, לוחמת אש, אופנוע, עץ החיים ועוד. לצידם יסתובבו פסלים ניידים, הרכבים מוזיקליים מקפלי בלונים, הולכי קביים, שחקנים ועוד המון.

הכניסה לפסטיבל ללא תשלום.

נגישות