פסטיבל פסח במנזר לטרון – פניני מוסיקה קלאסית

פסח הוא זמן אידאלי לביקור במטה יהודה. האביב מגיע, ועימו מזג אוויר נעים, כאשר הירוק מסביב והפריחה המרהיבה עדיין מככבים בכל פינה לצד אטרקציות לכל המשפחה שממתינות למבקרים שיגיעו לבלות במהלך ימי החג. בין מגוון האירועים הגדול ניתן ליהנות מפסטיבל מוסיקלי במנזר לטרון.


תכנית האירועים

"פטר והזאב"

אגדה מוסיקאלית לילדים (4 עד 10) של המלחין הגדול מהמאה ה-20 – סרגיי פרוקופייב (עיבוד מוסיקאלי לחליל וכלי קשת) קונצרט  החושף את הילדים למוסיקה ולכלי הנגינה. אביה רוט – שחקנית & תזמורת הפסטיבלים הירושלמית.

מתי: יום רביעי 4.4.2018 בשעה 11:00
מחיר: 50 ₪

חגיגת יין במנזר לטרון – טעימת יינות משובחים ממרתף המנזר עם כיבוד קל

ולאחר הטעימות, המופע  "קסם הפולקלור האירי" – מופע שמשלב מוסיקה אירית חיה בסגנון מסורתי ועיבודים מודרניים, שירים ומנגינות  איריים בקצב מקפיץ וסוחף. המופע לוקח למסע מרתק במחוזות ובנופים הירוקים של אירלנד, עם המיתוסים והאגדות המסתוריות האופפים אותם. 

מתי: יום שישי 6.4.2018 בשעה 19:00
מחיר: 150 ₪ למבוגר, 80 ₪ לילד (5-13)


מחווה לבני גודמן

ב-21 באוגוסט 1935, הופיע בני גודמן בלוס אנג'לס, באולם הנשפים פאלומאר, קונצרט שאותו מציינת ההיסטוריה כתחילת עידן הסווינג. "באמצעות הקלרינט שלו, הביא גודמן את מקצבי הסווינג של אמריקה השחורה, את הבכי מלא הנשמה של הבלוז ואת האנחה המקוננת של התפילה היהודית אל הבתים האמריקאים…" ההרכב המבצע, הכולל קלרינט, פסנתר, בס, ותופים, ייחודי גם הוא לרביעייה של גודמן בשנות השלושים.

לפני המופע המבקרים מוזמנים להצטרף לסיור מיוחד במנזר השתקנים השוכן על רכס לטרון שבו מתגוררים נזירים מארצות שונות. באדמות המנזר נמצאים כמה מהאתרים היפים והמעניינים בארץ. כמו פסל הסובלנות ומצודה של מסדר הטמפלרים. במהלך הסיור נחשפים לסיפורי המנזר ואורח חייהם הייחודי של הנזירים, מכירים את סוד השתיקה והתקנון של הנזירים, צופים בסרט תיעודי קצר ומבקרים בכנסייה. בסוף הסיור יחכו טעימות יין מיינות המנזר המיוצרים על ידי הנזירים

מתי: יום שבת 7.4.2018. הסיור יצא בשעה 10:30 והמופע בשעה 12:00
מחיר: סיור בלבד: 50 ₪, מופע בלבד: 80 ₪ (ילד 60 ₪) סיור + מופע: 120 ₪ (ילד 100 ₪)

לפרטים נוספים והזמנות לכל הקונצרטים: www.pearl-music.co.il  02-53356954

נגישות